Představujeme vám Marshallské Kryptofondy

Unikátní model sdílené ekonomiky, který umožňuje akcionářům pobírat štědré bonusy za drobnou podpůrnou aktivitu investiční skupině. Významná část investic z BATI tokenů se nově investuje do kryptoměn v rámci Marshallských KryptoFondů... v praxi to funguje tak, že se finance přerozdělují do tzv. kryptoměnových košů = vyvážených portfolií bitcoinů a dalších kryptoměn, což postupně generuje zisk.

Podíl z tohoto zisku se každý měsíc přerozděluje všem akcionářům, kteří se kvalifikovali na tzv. Marketingový bonus. Abyste se mohli kvalifikovat na Marketingový bonus v daném měsíci, musíte být vlastníky tokenu BATI a zároveň v daném měsící pozvat alespoň 4 lidi na vysílání o Marshallských kryptofondech (stačí, aby se ti lidé koukli na vysílání, nemusí nic platit ani kupovat)

Chci více informací:

Neviděli jste nové informace týkající se Marshallských KryptoFondů? Toho jak fungují, na základě jakých podmínek se můžete kvalifikovat na marketingový bonus a hlavně jaký ten marketingový bonus vlastně může být? (klidně i 5% měsíčně).

Klikni na tlačítko Chci více informací:

Chci více informací

Chci začít zvát lidi:

Abyste mohli pozvat své známé na vysílání o Marshallských KryptoFondech a kvalifikovat se díky toho na marketingový bonus, je třeba se přihlásit do členské sekce. V ní naleznete svůj momentální zvací odkaz a přehled toho kdo z vámi pozvaných už vysílání viděl a kolik vám jich v daném měsíci chybí na kvalifikaci.

Celý zvací systém momentálně dolazujeme a během pár dní jej spustíme. Pokud vlastníte BATI, tak vám ve chvíli spuštění automaticky přijde email s přihlašovacími informacemi a dalším postupem.